19. 09. 2023 od 17:00 do 18:00,

Torkova peta, ustvarjalnica za otroke in starše

Ob prazniku Mestne občine Velenje bomo izdelali slavnostno rozeto. V sončnih barvah naše občine, rumeni in zeleni, bomo rozeto – sončnico, ki je tudi simbolna cvetlica mesta Velenje, pripeli na ramena/prsi in z njo pomahali v pozdrav prazniku in hkrati slovo poletju.

http://www.velenje-events.si/si/imagelib/header-banner//default/MZPM%20Velenje/Vila%20Ro%c5%bele-grafika.PNG / <image>1000000835</image> <categories> </categories> <locations> </locations> <target_audience> </target_audience> <dates> <range> <from>19.09.2023</from> <to>19.09.2023</to> <range_time_from>17:00</range_time_from> <range_time_to>18:00</range_time_to> </range> </dates> <time_from></time_from> <time_to></time_to> <organizer_selector>1778</organizer_selector> <organizer></organizer> <coorganizer></coorganizer> <organizer_data> <email></email> <phone></phone> <website></website> </organizer_data> <price></price> <general> <subtitle>Cvetoče sončnice</subtitle> <summary>&lt;p&gt;Ob prazniku Mestne občine Velenje bomo izdelali slavnostno rozeto. V sončnih barvah naše občine, rumeni in zeleni, bomo rozeto – sončnico, ki je tudi simbolna cvetlica mesta Velenje, pripeli na ramena/prsi in z njo pomahali v pozdrav prazniku in hkrati slovo poletju.&lt;/p&gt;</summary> </general> <approved>True</approved> <content> </content>